História Memoriálu Branislava Bukovského

Reportáž v TV LUX

Reportáž o MBB z roku 2017- v čase od 15:52 do 17:58
Reportáž o MBB z roku 2021- v čase od 00:30 do 02:50
Reportáž o MBB z roku 2022- v čase od 08:00 do 10:18

Fotogaléria

Fotografie z minulých ročníkov memoriálu môžete nájsť na nasledujúcich odkazoch
Rok 2015 - 0. ročník
Rok 2016 - 2. ročník
Rok 2017 - 3. ročník
Rok 2018 - 4. ročník
Rok 2019 - 5. ročník
Rok 2019 - video z 5. ročníka

Víťazi minulých ročníkov

Mužská štvorhra Štvorhra mix Mužská dvojhra Štvorhra Junior
0. ročník 1. miesto Lukáš Opett, Vladimír Fecko Lucia Trebulová, Jozef Jánoš Michal Hrušovský
2. miesto Patrik Ťapák, Lukáš Kovács Mária Ostrožlíková, Tomáš Ostrožlík Oto Štefanička
3. miesto Andrej Špaček, Šimon Šutý Jana Pišteková, Ľubomír Pištek Tomáš Ostrožlík
2. ročník 1. miesto Martin Petruška, Michal Vlado Silvia Benková, Marek Galbavý Michal Hrušovský
2. miesto Šimon Šutý, Matej Šutý Mária Ostrožlíková, Tomáš Ostrožlík Martin Macko
3. miesto Lukáš Opett, Vladimír Fecko Lucia Jánošová, Jozef Jánoš Gabriel Beer
3. ročník 1. miesto Michal Vlado, Martin Petruška Silvia Benková, Marek Galbavý Ľubomír Jablonský
2. miesto Vladimír Fecko, Lukáš Opett Lucia Jánošová, Jozef Jánoš Patrik Ťapák
3. miesto Michal Hrušovský, Martin Kucbel Mária Ostrožlíková, Tomáš Ostrožlík Martin Lishak
4. ročník 1. miesto Michal Hrušovský, Martin Kucbel Silvia Benková, Marek Galbavý Ľubomír Jablonský
2. miesto Michal Vlado, Martin Petruška Lucia Jánošová, Jozef Jánoš Andrej Jurica
3. miesto Martin Lishak, Ján Košta Dana Pohánková, Rastislav Kandra Patrik Ťapák
5. ročník 1. miesto Martin Petruška, Michal Vlado Silvia Benková, Marek Galbavý Róbert Komorovský Soňa Pokorná, Matej Kozovský
2. miesto Michal Hrušovský, Martin Kucbel Lucia Jánošová, Jozef Jánoš Patrik Ťapák Jakub Macko, Michal Komenda
3. miesto Martin Lishak, Sharma Manik Tomáš Ostrožlík, Mária Ostrožlíkova Ján Lishak Martina Vrábliková, Mária Vlčeková
Najobetavejší zákrok Netradičné miesto hry Najoriginálnejší úder Najdlhšia výmena
7. ročník 1. miesto Filip Opett Lucia a Jozef Jánošovci Mária a Tomáš Ostrožlíkovci Lucia a Jozef Jánošovci (444 úderov)
2. miesto Tomáš Opett Soňa Pokorná, Mišo Komenda Matej Červenka Mária a Tomáš Ostrožlíkovci (99 úderov)
3. miesto Mária a Tomáš Ostrožlíkovci Jana Vrábliková Michaela Vrábliková
Mužská štvorhra Štvorhra mix Mužská dvojhra Štvorhra Junior
8. ročník 1. miesto Peter Fodor, Jan Košta Tomáš Ostrožlík, Mária Ostrožlíkova Ľubomír Jablonský Jonáš Horváth, Marek Vráblik
2. miesto Dominik Štefanička, Tomáš Tokoš Lucia Jánošová, Jozef Jánoš Andrej Špaček Filip Opett, Elenka Opettová
3. miesto Lukáš Opett, Martin Kucbel Pavol Fabo, Jana Fabová Patrik Ťapák Natália Petrušková, Anna Jánošíková